Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a már meglévő...

Hogyan lehet a már meglévő adatokat módosítani?

Figyelt kérdés
Egy másik általánosba járok, mint amit beírtam, és nem tudom, hogy hogyan lehetne módosítani az adatokat, mert próbáltam már, csak nem engedi.
2011. máj. 15. 11:42
 1/7 A kérdező kommentje:
facebookon.
2011. máj. 15. 11:42
 2/7 A kérdező kommentje:
jah, és hogyha elküldtem egy srácnak, hogy ismerősnek jelölés, pedig nem is ismerem, azt hogyan lehetne visszavonni??
2011. máj. 15. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
adatlap-adatlap szerkesztése(jobb felső sarok)
2011. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem!! úgy próbáltam, és nem engedi. Ezt csináltam: adatlap->adatlap szerkesztése->tanulmányok szerkesztése->közép i. alatti rublika mellet szerkeszt. És ott csak a végzés idejét tudom beállítani, meg hogy kivel és a tantárgyat tudom beírni.
2011. máj. 16. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

mert úgy kell h:

van egy rublika ami mellett az van h "Középiskola" ,benne pedig h "Hova jártál közpiskolba?"

oda írd be h hova jártál tehát azt amire módósítani akarod.aztán pedig a régit kibirod törülni a jobb oldali kis "x"-el

2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, megvan
2011. máj. 18. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
nm
2011. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!