Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is használhatatlan a...

Másnak is használhatatlan a Telenor mobilnet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Az utóbbi két-három hónapban egyre használhatatlanabb a Telenor mobilinternetje...Mai nap is utaztam Pestről Szolnokra vonattal, és az út 90 százalékán nem volt szolgáltatás, telefon is alig-alig. A lakhelyemen (Kőbányán) az eddigi 3G helyett is csak GPRS van. Már a negyedik modemet cserélem ki két éven belül. mert mind bemondja az unalmast (Huawei, DJuice One Touch is). Két héttel ezelőtt pénteken délután pedig telefonálni sem lehetett, nem volt térerő az egész kerületben. A Telenor boltban tudtak a dologról, rajtam kívül sokan reklamáltak...Lehet döglik a frissen beszerelt ZTE vagy milyen kínai technika? Melyik szolgáltatónál érdemes mobilnetre előfizetni, ami működik is? Munkára kellene, út közben is használnám viszonylag sokat...



Köszi előre is a válaszokat!


2011. jún. 4. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Négy éve van Vodafone USB modemes mobilnetem, HUAWEI eszközökkel (két éve stickkel). És a kezdeti akadozások után az utóbbi két évben semmi gondom nincs vele. 7.2 Mbps a legjobb sebessége, 8 giga jelenleg a korlát, 6000 forintért. Nemsoká lejár, hosszabbítani fogok, megéri. Használom asztali gépen, laptopon is, sőt most már megosztva okostelefonon is. Ilyen soha nem is volt, hogy csak úgy leállt volna a Voda hálózata.
2011. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!



Köszi a választ. A Voda felé kacsintgatok én is, de majd kérek kölcsön munkatársamtól egy modemet kártyával, hogy kipróbáljam előbb, hogy az általam sűrűn látogatott helyeken és útvonalon mennyire használható...


Üdv!

2011. jún. 7. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!