Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen oldalt ajánlotok amin...

Milyen oldalt ajánlotok amin munkahelyen eltudok lenni, ha épp nincs semmi munka? (youtube kilőve)

Figyelt kérdés

gyakorlatozok egy cégnél és sokszor van,hogy nincs mit csinálnom ilyenkor netezhetnék...de videot nem nézhetek mert le van korlátozva a netforgalom 3GB ra..szoval video,film nézegetés kitolve(pont mivel eltudnám tolteni az idot)


Valmi oldal ahol lehet olvasni érdekességet..stb...


2011. jún. 9. 21:49
 1/3 mokkacsino ***** válasza:
Nem lehetne internet helyett, mondjuk egy Plant vs. Zombie vagy Andry Birds menet? Ha már úgyis ráérsz... :)
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen jobb lenne...de az pofatlansag lenne hogy most eelkezdek jatszani...

szoval inkabb egy olyanra gondoltam amivel tudom magam fejleszteni...

Egyszer megakarok tanulni Photoshopot hasznalni..szoval esetleg ilyen magyar turtorialok

vagy C programozas turtorial

vagy Pascal

Vagy valmi hardveres cucc ...vagy valmi érdekesseg mint a hihetetlen magazinban vannak...

2011. jún. 9. 22:12
 3/3 mokkacsino ***** válasza:
tutorialok.hu, photoshop például jó ötlet. És a C-is. Bár szerintem sokkal többet tanulsz, ha nem neten olvasgatod, hanem közben csinálod is. Sajnos ilyen érdekességeket összegyűjtő oldalt nem ismerek. :( De a tutorialokat könnyen meg tudod találni. Sok van belőlük ezekben a témában.
2011. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!