Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor fogják még fejleszteni...

Mikor fogják még fejleszteni a HTML5 videólejátszót?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal jobb (mind hangzásba, mind képileg) már rég ezt használom a "király" flash helyett a népszerű YouTube videólejátszón, de azt láttam, hogy még "csak" 720p-t támogat, 1080p-t nem :(

Ezen javítanak majd és rövidesen lelehet játszani 1080p-t is? Illetve szerintetek érdekük fejleszteni?


2011. jún. 22. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már láttam 1080p-s videót HTML5-tel. (Most is rákerestem, még mindig megvan, és megy is.) Persze van még mit fejleszteni a HTML5-öt, elég béta még, nagyon sok gond van vele, de alapvetően jó irány.
2011. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm, én érdekes nem látom | @Opera és Internet Explorer 9 WebM nélkül
2011. jún. 23. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Chrome-mal szoktam videózni, el is küldöm azt a videót, ahol el lehet érni ezt a nagy felbontást:

http://www.youtube.com/watch?v=tO-IhNi2P6E

2011. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem ugyanúgy 720p HD a max HTML5-el :( még van mit fejleszteni rajta... :D
2011. jún. 24. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Chrome-mal is? Egyébként tényleg van mit fejleszteni rajta, nem kérdés, csak gondoltam, megosztom itt a tapasztalataimat.
2011. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs Chrome-m, de emiatt nem is rakom fel :)
2011. jún. 25. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!