Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok youtubra 15percnél...

Hogy tudok youtubra 15percnél hosszabb videót feltölteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 16:36
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Arról tudni fogsz, ha a feltöltésre kattintasz, meg fog jelenni egy ezt közlő felirat:

[link]

Ilyen, csak magyarul. Addig pedig vársz türelmesen.

Hogy ki miért kapja meg a jogot, az kicsit zavaros, sok mindent lehet olvasni, rendezői fiók, rendszeres feltöltés, a szerzői jogokat nem megszegő felhasználók, stb...

2011. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam ilyet,holott 20 videómból elvileg 7 is sértette.Szerintem inkább a nézettség,és a feltöltések aránya.
2011. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, hát sajnos nekem nem írt még ki ilyet.:(
2011. júl. 9. 02:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Tudom, hogy régikérdés, de másnak is hasznos lehet még:


Elméletileg a jogot a 15 percnél hosszabb videók feltöltésére oylanok kapják, akik rendszeresen töltenek fel és az accountjuknál nincs pirossal kiírva, hogy vlaami rosszat tettek, tehát az acc nem tiszta.


Nekem is volt ilyen jelzésem egy NFL videó maitt, amit viszont 7 hónap után töröltek és az acom megint tiszta lett. Most pedig én is kaptam jogot a 15 perc fölötti feltöltésre.


Azonban úgy néz ki, hogy ha tiszta az accod, aktív vagy és elég sokan is néznek, ez nem elég! A rendszer elméletileg random adja azon embereknek a jogot, akik a fentieknek megfelelnek. Szóval cask idő kérdése, hogy valaki kapjon 15 perc fölötti jogot, no meg a szerencséé.

2012. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most megcsináltam és csak annyit kér hogy legyen tiszta az acc.
2013. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!