Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond a gépemmel?

Mi lehet a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés
15 megabites az internetem, de a gépen csak max. 5-tel jön.Másik gépen semmi baja.Nem router gond.Most formáztam a gépet.Lehet valamilyen program miatt? Kémprogi stb.?
2011. júl. 14. 13:32
 1/8 asddaasdda ***** válasza:
15megabit az nem 15megabájt vagyis nem 15mb-val fog jönni hanem 5-tel
2011. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a 15 megabit az 15Mb/s, ami megabájtra átszámolva 1,875 MB/s

/itt 8 az osztószám/.

A legegyszerűbb a speedtest.net , leteszteled, reklamálsz ha nem jó a sebességed.

2011. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1800 kilobájttal jön egyébként, most pedig 600-al.Max!

Bárhogy nézzük harmadolódott. Nem a fogalmakkal van a gondom elhiheted.Nem most kezdtem.De ez totál kifogott rajtam!Kérem ha valaki tud segítsen.

2011. júl. 14. 13:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerelő volt itt 20perce. Nem t-com hiba!
2011. júl. 14. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami bejutott a gépedre, lehet, hogy trójai. Futtass le víruskeresőt.
2011. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a fogalmakkal van a gondom elhiheted.Nem most kezdtem.De ez totál kifogott rajtam!Kérem ha valaki tud segítsen.


Az 1. válaszadónak szólt a helyesbítésem, de még mindíg azt mondom, hogy a speedtest.net-en teszteld, az egy általánosan elfogadott sebességteszt.

Egyébként, ha a torrented lassult be, annak számtalan egyéb oka is lehet.

Még egy kérdés: a 15Mb/s a garantált vagy az elméleti sávszélessége az előfizetésednek?

2011. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az első hsz. nek írtam én is, közben írtad a te hsz.-edet.

Nem a garantált dologgal van a gond, mert a szerelő gépén a router 15mbps-tel tolta a speedtest+ az én régi gépemen is.Valamilyen hardver-szoftver gond lehet, nod32 nem talált semmit, lankártyám jó.Arra gondoltam hogy rég volt formázva az egész vinyó,vagy arra hogy vmi beette magát a rendszer belsejébe.Már azon gondolkoztam h kidobom a vinyót kínomban.

2011. júl. 14. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni. Nekem 5 megás netem van ami 600kbps-ot jelent. a Speedtest is 5megát számol, a központos is annyit lát, mégis csak 600kbps-al tölt. Ez van, szaros net.
2011. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!