Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Web admint szeretnék késziteni...

Web admint szeretnék késziteni a játék szervereimhez de nem sikerül, hogyan lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Próbáltam sok ilyen free cuccot de nem jöttek be
2011. júl. 16. 15:54
 1/7 csiber válasza:
Gamepanelra gondolsz, vagy valami RCON-ra?
2011. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen game panel !
2011. júl. 16. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen játékról lenne szó?
2011. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül is sztem az mind1 de rFactor játékról lenne szó ! elsőnek !
2011. júl. 16. 16:57
 5/7 csiber válasza:
Elsö vagyok. Nem biztos hogy a gamepanel támogatja a játékodat. Mondjuk sok van alapból benne meg idöközbe bövitik is. Pl. gamepanel, gamecp, stb stb Van ingyenes is, de az nem megbizható! Tapasztalat. Inkább a gamecp, ami havi 10 eu, de az nem omlik össze legalább.
2011. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a gond hogy nem támogatta hanem hogy fel se tudtam telepitni valamiért egyiknél curl nemtalálható a másiknál nem tudtam my sql rendszere rá rakni :S de több tárhelyemen is próbálkoztam !
2011. júl. 20. 13:16
 7/7 csiber válasza:
Ja értem. Akkor érdemes elötte jól felszerelni a szervert minden hozzávalóval, curl, meg stb. Utána egy tárhelyre felrakod a gamecp-t meg a szerver részét terminalban bekonfigurálod, és onnantól kezdve márcsak a webes felületen dolgozol.
2011. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!