Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek hogy normálisan...

Mit tegyek hogy normálisan működjenek a dolgok? ( a többit lent, PLS HELP)

Figyelt kérdés

Egy laptopomnak átírtam az IP-jét, mondván hogy működjön rajta 1 netes játék, de mint kiderül a router IP-n kell vmit állítani ha minden igaz. Miután átírtam a gépen az IP-t a net elkezdett belassulni elég durván, erre újraindítottam a gépet, és utána már abszolút nem tudtam vele felmenni a netre! Ezt allkalmaztam a gépen: http://www.youtube.com/watch?v=v4m77XiOgKI&feature=related

Azt szeretném megtudni hogy tudnám visszaállítani az IP-t, vagy újra működésképessé tenni a netet?

Válaszokat várok! Előre is köszönet mindenkinek!!!


2011. júl. 19. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Startmenü-Futtatás-Cmd-Ipconfig-Enter-Ipconfig /?
2011. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beírtam amit mondtál de sajnos nem változott semmi :S

Kérlek segítsetek!

2011. júl. 19. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:

A böngésződ legfelső sorába írd be, de csak ezt: 192.168.1.1

Feljön a TP-link ablaka, menj a network-re, ott be lehet állítani az IP-címet.

2011. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos beírom de nem jön fel semmilyen ablak! :S

A fene egye meg... ugyláccik sehogy se lesz ez jó...

vmi más ötlet esetleg? :O

2011. júl. 19. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen routered van? Milyen os van a gépeden? Ha win 7 akkor start>vezérlőpult>Hálózat és Internet>HÁLÓZATI ÉS Megosztási központ>adapter beállítások>jobb klik az adapter ikonján>tulajdnoságok>TCP/IP Protokol 4 -es vezióján dupla kik> ip cím autómatikus kérése> lent pedig dns kiszolgáló címének autómatikus kérése> ok > bezárás és ha minden jól ment és stander beállítások vanak érvénybena routeren akor működni fog!!
2011. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Asus RT-N10 Wireless LAN router Ilyen routerem van! és Windows 7 igen. kipróbáltam amit mondtál, de sajnos még mindig nem szuperál a technika! :S

Kérlek ha van még más ötlete bárkinek írjon! :S Köszönöm

2011. júl. 20. 07:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek, a probléma sikeresen elhárítva, megoldva! :D
2011. júl. 21. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!