Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam be a netet...

Hogyan állítsam be a netet Windows újratelepítés után? Nem működik.

Figyelt kérdés

Szóval 3 órája még volt net a gépemen, most újraraktam a rendszert ( win7 et váltottam le XP re, mert lassú volt) Most nincs netem, teljesen friss xp nél hogyan álljak neki ?

DSL-360R MODEM + TP-LINK Router (WIFI hálózat van, most mobilról írok)


2011. júl. 24. 21:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ezaz megvan a driver

köszi nagyi

2011. júl. 24. 22:01
 12/18 A kérdező kommentje:
jó, megva most van 2 fehér monitorom egy földgömböm és egy lakat, net nincs
2011. júl. 24. 22:05
 13/18 A kérdező kommentje:
Hiba: 769
2011. júl. 24. 22:07
 14/18 P.O.C. ***** válasza:

Az újratelepítésnek nincs köze az internethez, a csalatkozáshoz a beállításokat a router tárolja. Ha a hálózati kártya megfelelően működik, automatikusan kér a routertől IP címet és már mehet is a net.


Egyszerűen az történ, hogy nem telepítettél illesztőprogramokat, többek között a hálókártyádhoz sem. Egy 500 MB -os telepítő CD -től ne várd el azt, hogy több százezer hardver illesztőprogramját tartalmazza. Ez még a Windows 7 -től sem várhatod el, pedig ott 3 GB a telepítő mérete, és sokkal nagyobb a driver adatbázisa.

Azt meg hogy neked milyen driver kell a hárókaridhoz nem tudjuk csak úgy kiszopni az ujjunkból. Hálókarihoz lapkarészletet gyárt az Atheros, a Boardcom, az Intel a Realtek és még nap estig sorolhatnám.

Rakd fel szépen a SIW nevű rendszer diagnosztikai programot, és az megmondja neked milyen alkatrészek vannak a gépedben. Az alapján már tudsz illesztőprogramokat keresni. Google a barátod...

2011. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Google a barátom ha van net :D
2011. júl. 24. 22:13
 16/18 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem most se füstjelekkel kommunikálsz a gyik.hu felé...
2011. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
jó de erről nem tudom átrakni gépre
2011. júl. 24. 22:39
 18/18 P.O.C. ***** válasza:
Nos igen, ezért nem szemre ész nélkül szokás Operációs rendszert telepíteni. Mindig adatmentéssel kezdjük, aztán a driverek letöltésével folytatjuk a hivatalos oldalról..
2011. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!