Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizetni kell majd a korlátlan...

Fizetni kell majd a korlátlan netnél is a letöltésért?

Figyelt kérdés
Vagy rosszul hallottam??
2009. ápr. 6. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagy most mire gondolsz? Ha korlátlan a neted adatforgalma, akkor gondolom fizetsz egy fix havidíjat, mindig annyit, se többet, se kevesebbet, és annyit töltesz le, amennyit akarsz.
2009. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A korlátlan netnek pont az a lényege, hogy havidíj ellenében korlátlanul tölthetsz. Esetleg a szolgáltató felállíthat egy határt (ez elég nagy, a T-Kábelnél asszem 250 giga 2M-ás net esetén) amin felül már kell forgalmi díjat fizetni.

Esetleg arra gondolhattál, hogy a tartalomszolgáltatásért valami díjat kéne perkálni, hát azt nem hinném, hogy bevezetik.

2009. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A korlátlan netnél fizetned kell a letöltésért, feltöltésért, csetelésért, levelezésért, szkájpolásért, böngészésért, EZ AZ ÖSSZEG A H A V I D I J.

/ érdekelne, hogy a te szótáradban mit jelent a "korlátlan" kifejezés????? /

2009. ápr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom mi az, hogy korlátlan... Csak azt hallottam, hogy kell MAJD fizetni. És hogy jól hallottam-e?? Azt kérdeztem.

De Köszi a válaszokat :)

2009. ápr. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!