Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mien sebességgel kéne mennie...

Mien sebességgel kéne mennie a torrentfeltőltésnek ha ilyen a netem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 31. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
mert eddig 128kb/s -al ment és most egy hónapja valami miért lement a felére 60kb/s -ra de miért?? Ha újratelepítem a gépet akk megoldaná a problémát?? Viszajönne az a kis feltőltésem is legalább vagy mi lehet a gáz??
2011. júl. 31. 18:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem , sok a seeder , és ezért nem terheli le maximálisan a feltöltési sebességed
2011. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol látsz Te a belinkelten 60kb/sec-et?

Én ott 0,91Mb/sec=910kb/sec, azaz 112kB/sec-et látok...

Figyeld, hogy hol írtam nagy, és hol kis "b"-t!

A szolgáltató megad egy le- és feltöltési sebességet, ez a maximum, de megad egy minimumot is, és csak akkor reklamálhatsz, ha ezt nem éri el a szolgáltatód (és nem azon helyekről van szó, netán a világ leterhelt végén, ahova éppen kapcsolódsz) szervere irányában.

2011. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez az hogy 120/kb/s umal kéne feltőltenie de csak 60 an megy pont ez magyarázom! Akkor is ha én teszem fel a torit!! Akkor csak nincs terhelve !! :P
2011. júl. 31. 20:33
 5/6 anonim válasza:
nem csodálkozom mert még írni se tudsz te paraszt.
2011. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Ember! Nem értelek miről írsz, ellentmondásban vagy!

"ez az hogy 120/kb/s umal kéne feltőltenie de csak 60 an megy pont ez magyarázom!"

Amit belinkeltél, ott (átszámítás után) 112kB/sec látható, nem értem miért linkelted, miért hivatkozol rá, mert nem támasztja alá amit írsz!

2. Honnan tudod, hogy akik tőled viszik az anyagot (töltöd nekik), kiterhelnék teljesen a töltési sebességedet és csak a szolgáltatód korlátozza? És ha nem is kérnek annyit?

3. A 120-as sebességhez tökéletesen illik a 112, mert az elküldött csomagról nyugtacsomagnak is kell érkezni, hogy hibátlanul megérkezett-e, ez idő alatt nem mehet a feltöltés, áll és várja a nyugtát....

2011. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!