Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adott 2 gép egy aztali és egy...

Adott 2 gép egy aztali és egy laptop. Az asztalin van egy 8gb-os net. Ha megosztom a netet akkor autómatikusan megfeleződik vagy lehet szabályozni?

Figyelt kérdés
Illetve hogy lehet Wi-Fi-n keresztül csatlakoztatni a laptopot a netre itt a házban ha nincs a környéken WI-FI adó?
2011. aug. 4. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

8gb os net nincs...

Amúgy nem feleződik.

2011. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,8 Gb-s internet nincs.(Legalábbis neked biztos)

De a kérdésedre válaszolva nem felezódik meg.

A 2 gépnek összesen van "8gb"-ja. Tehát ha az eggyik tölt "6gb"-vel akkor a másiknak 2 marad,de ha az eggyik ki van kapcsolva vagy szinte nem használ netet akkor a másik gépre jut az egész.

UI:

Vegyél 1 Routert.

2011. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha jól sejtem akkor neked van egy olyan mobilinterneted amin havonta 8gb lehet az adatforgalom.Akkor ebben az estben ha meg akkarod osztani két gép között a szolgáltatótól vegyél 3G router vagy vegyél egy ilyet: [link] de akkor olyan usb modemnek kell lennie amit támogat a tp-link router
2011. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valami sávszélesség izé 8mb/s akkor nemtom
2011. aug. 4. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
ha 8mb/s neted van akkor teljesen más a helyzet,vegyél egy wifi router,pl ilyet: [link]
2011. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok,azzal a routerrel amit az előbb írtam meg tudod osztani a netet kettő gép között,és a laptopod wifivel menne,a sávszélesség akkor fog automatikusan megfeleződni ha mind a kettő gépen töltesz valamit,de szabályozni nem lehet,esetleg egy nagyobb árkategóriájú routerbe de ilyet nem éri meg venni
2011. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok.A félreértések elkerülésének érdekében írom hogy a "meg tudod osztani" szöveget nem úgy értem hogy a sebességet meg tudok osztani hanem egy internetet 2 gépen tudsz használni,sebességet megosztani(felezni)nem tudsz csak ha mind a kettő gépen töltesz valamit és akkor is automatikusan
2011. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!