Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett ilyen lassú a...

Miért lett ilyen lassú a sávszélesség?

Figyelt kérdés
Van egy invitel 10M internet csomgaom.Általában olyan 1-1.2 megabyte-al szokott tölteni de tegnap óta ennyivel tölt: [link] lehet a baj?
2011. aug. 5. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja,és nem a modemmel van a baj mert nekem van 2 működő ADSL modemem de mind a kettőn ugyan olyan lassu,amúgy az eggyik ADSL2+ modem
2011. aug. 5. 22:48
 12/14 anonim ***** válasza:
nem is arról van szó hogy a modemod a rossz,hanem tedd azt amit mond,húzd ki a routerből a netkábelt és dugd a te gépedre és úgy mérj egy sebességet,ha úgy okés a sebesség nagy valószínűséggel valaki rácsatlakozik a netedre
2011. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ha "kiiktatom" a routert akkor a speedtest szerint a sebesség 10.13Mbit/s,akkor a routerrel van a baj?mit értesz azon hogy valaki rácsatlakozik a netemre?Ha úgy érted hogy lopják akkor nem hinném mert van rajta WEP kulcs
2011. aug. 6. 10:43
 14/14 A kérdező kommentje:
sikerült megcsinálnom,firmware-t frissítettem rajta és WEP kulcs helyett WPA2-PSK kulcsot raktam rá.Köszi a válaszokat
2011. aug. 6. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!