Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan orange előfizető...

Van itt olyan orange előfizető, akiknek meg aktív a mar megszűnt 3.50centes korlátlan net?

Figyelt kérdés

2011. aug. 14. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szlovákiak, válaszoljatok.
2012. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2012. ápr. 8. 10:58
 3/4 A kérdező kommentje:
inkabb erdelybol valaszoljanak
2012. ápr. 8. 11:30
 4/4 djhell ***** válasza:

a prepay-es ajánlatokkal az a baj, hogy csak egy bizonyos időtartamra vonatkoznak, jelenleg szerintem prepaynél ami jó az a 7 euró / 1 gb adatforgalom / 30 nap aktivitás

de szerintem szerintem jobban megéri aláirni 2 évre és 40 - max 50 lej / hónap összegért teletömnek smsel, orange - national és international percekkel nameg internetet is kapsz hozzá (amit nem számolnak rendesen, legalábbis nekem nem...:D kapok 150 mb netet, suliban majdnem egész nap azt nyomom + délután is sokat használom és havonta 10-15 mb megy le belőle :))) ) ha szükséged van még valami infóra akkor irj üzit :)

2012. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!