Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A LAJT. HU postafiók csinálja...

A LAJT. HU postafiók csinálja ezt mással is mostanában? Mail. Lajt.hu

Figyelt kérdés

Ismét zűrös a LAJT.HU

[link]

Három napja, se szó, se beszéd, zárt kapuk a lajt.hu-n.

2009-ben és 2010-ben volt egy leállás - eltüntek a levelek, nem lehetett belépni. Akkor felajánlotta, hogy bármi gond van, a kapcsolat@lajt.hu címre kell írni. Írtam sokszor, válasz egy se jött, csak vészjelzéseket olvastam. Azután a egy bocsánat kérő körlevél, hogy ezután minden rendben lesz, és működött. Ez idáig.

Három nappal ez előttig. Miért? Mert be akarok lépni, és a következőt írja ki, és ami érdekes, megváltozott a linkje is, amint látod, egy "s" is van a http után [link]

================================================

Ön számláját zárolták, a rendszergazda.


Fel velünk a kapcsolatot, hogy megtudja, miért.


Vissza a bejelentkezéshez

================================================

Írtam, egy sebtében regizett postafiókról. Semmi válasz. Közben fontos levelezés válaszát vártam volna. Cím, amit fejben tudtam, arra jeleztem, hogy ciki, se postafiók, se reagálás. Ki tapasztalt hasonlót, mostanában?


2011. aug. 15. 19:33
 1/3 pegazusi válasza:
59%

Nekem is már jó ideje van Lajtom (is:). Szerencsére az általad leirtakat még nem tapasztaltam. Ezen kívül mikor írtam nekik, akkor -ha jól emlékszem- valami Kovács Szilárd nevű emberke másnap vissza is irt és megadta a kérdésemre a választ. Úgyhogy a Te problémád egyedi lehet, sajnálom.

Egyébként meg sz.tem csinálj egy másik postafiókot is (hotmail, gmail stb.) és irányítsd át oda minden levelet. Így ha nem tudsz belépni a lajtba akkor is megkapod az oda küldött leveleket!

2011. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van másik fiókom is. A tapasztalat az, hogy amikor a LAJT.HU nem működik, akkor az oda címzett levelek küldői hibaüzenetet kapnak, tehát nem is fogadja a küldeményt. Fogadás nélkül az átirányítás sem működik. Fent nevezett ügyben választ nem kaptam. Lázasan próbáltam belépni minden nap. Csak a fenti, kettős vonal közötti szöveg jelent meg. Egy hét múlva egyszer csak váratlanul, meglepetésemre működött. Magyarázat, vagy hasonló - egyáltalán nem volt.
2011. szept. 11. 21:42
 3/3 pegazusi válasza:
59%

Sajnálom, hogy rossz tapasztalataid voltak, vannak:( Egyébként legalább mostanság, már tudod rendesen használni?


Vagy -ennyi bosszúság után- véglegesen szakítottál velük? :)

2011. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!