Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP cím bannolva. Miért? Mit...

IP cím bannolva. Miért? Mit tudok csinálni, hogy újra regisztrálhassak? Nem tudok valahogy írni nekik? (filmletöltő oldal)

Figyelt kérdés

www.bitzone-torrent.org-on voltam regisztrálva, és mindig automatikusan bejelentkezett, de ma amikor rámentem az oldalra, akkor nem volt bejelentkezve. Beírtam a nevem és a jelszót, de a jelszóval valami baj volt. Küldtek egy e-mailt hogy kérhetek új jelszót, de ahhoz várnom kellett még egy e-mailre, de az nem jött meg még pár óra múlva sem. Ekkor tovább próbálkoztam a jelszóval, hátha...és egyszer csak kiírta, hogy az IP címem bannolva, és most ha rámegyek az oldalra ezt a szöveget adja ki, a háttér fehér, sehova nem tudok kattintani.

Nem tudnék nekik valahogy írni, hogy újra regisztrálhassak? Mit lehet ilyenkor tenni?


2011. aug. 26. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azért bannoltak mert túl sokszor próbálkoztál rossz jelszóval?
2011. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát kb 5-6-szor próbálkoztam, lehet hogy ezért? De tudok valamit csinálni, írni nekik, vagy valami? Csak azt sem tudom hova írhatnék.
2011. aug. 26. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Felmentem az oldalra, egyből kiszúrta a szemem:

"5 sikertelen bejelentkezés után az IP címed bannolva lesz!"


Te ezt nem láttad?

Amúgy a support címét sajnos nem találom.

2011. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Júúúj, ez kemény!

Ha nem tudod, kibactak-e, menjél biztosra, b@szasd ki magad! :D

G.

2011. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, te bunkó állat.

Egyébként nem láttam hogy oda van írva, főleg hogy utána már nem adta be az oldalt mint mondtam, csak a fehér háttér volt. Egyébként már rendbe hoztam, kösz. Neked is te utolsó fa.szfej. :)

2011. aug. 26. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress rá a ":D" jelentésére!

Amúgy, kösz neked is!

G.

2011. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!