Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha lelassítanak 32 kb/s...

Ha lelassítanak 32 kb/s sebességre, az azt jelenti, hogy nem fognak bejönni a weboldalak, és nem tudok email-t küldeni, vagy csak azt, hogy bejönnek, de várni kell egy kicsit?

Figyelt kérdés
+ 1 kérdés: Mit jelent az, ha sokszor jön elő az a szöveg, hogy "A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt", ez az én hibám, vagy az internetszolgáltató-é?
2011. aug. 29. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
lelassítják de brutálisan.Minden be fog jönni de nagyon sokat kell várni.Vudeókat ne is nézz..
2011. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. 10 perc mire bejön egy oldal, a modemes /őskori/ kapcsolat is 56,6 volt, neked még a felére lassítja a Telenor.

"A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt",

A lassítás miatt nem volt elég gyors az adatforgalom, és "ledobott" a szerver.

Válts Vodára, 128-ra lassítanak, viszonylag elviselhető böngészéshez.

2011. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem telenor van,nem rég váltottam át Hipernet 21 csomagra de engem még egyszer sem korlátoztak le,nappal elég sok youtube videót nézek meg és böngészek éjszaka pedig nyomom rajta ezerrel a torrenett de még egyszer sem korlátoztak le
2011. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Néhány hete van mobilnetem, 100%-osan meg vagyok vele elégedve, sokkal jobb mint amit vártam, csak azt sajnálom, hogy eddig nem váltottam. erre, hanem szenvedtem hónapokig a másik nettel.

A második kérdés pont a régi netre vonatkozik, még egy-két hétig megvan, de az egész egy rémálom. Vagy ledob, vagy a kapcsolatos szöveget írja ki a böngésző, és olyan lassú, hogy ezt a választ már 5 perce szeretném elküldeni, és kénytelen vagyok word-be begépelni először, mert különben gépelhetném be 3x-4x ugyanezt a szöveget. 

A múltkor fél óráig szenvedtem az emailjeim kitörlésével, mobilnettel 1-2 perc alatt megvolt az egész. Én csak ajánlani tudom a mobilnetet, akinek ugyanilyen szenvedés a net, mint az enyém, mert igazi megváltás.

2011. aug. 29. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
én is csak ajánlani tudom a mobilnetet,szerintem a telenor a legjobb mert korlátlan a böngészés és az e-mailezés éjszaka meg a letöltés és korlátlan
2011. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én egy valamit nem értek....ha egy halom pénzt kidobtok a mobilnetre...miért nem vesztek inkább bekötött netet ami korlátlan eldönget 100mb/s-el...és ha már a feltöltésed is fix 1 mega,na az már jó net .
2012. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lassú lesz.

"A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" -> Ez is az egyik tünete.

2020. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!