Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok valakit törölni és...

Hogy tudok valakit törölni és tiltani egyszerre facebook-on?

Figyelt kérdés

Van egy ember ,akit azért igazoltam vissza, mert azt hittem egy suliba megyünk, ezért jelölt be. DE folyton irogat chat-en, meg mindenhol. Már iszonyúan zavar. Félek, ha letiltom továbbra is ismerősöm marad, ha viszont letörlöm az ismerőseim közül, akkor neki továbbra is ismerőse leszek.

Egyszóval hogy lehet egyszerre tiltani is és törölni is az ismerősömet????


2011. aug. 31. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ha kitörlöd az ismerőseid közül miért maradnál az ismerőse?

-.-

tiltani az adatvédelmi beállítások,block list alatt tudod,elkezded beírni a nevé,kihozza,és tiltod.viszont akkor se te,se ő nem fogjátok egymást látni,sőt rá se tudsz keresni,ő se rád,olyan mint ha fent se lennétek facebookon,vagy ha pl te kommentelsz olyan emberhez akit ő is ismer,nem fog megjelenni a hozzászólás neki,és fordítva sem.

azt is meg tudod oldani,hogy csinálsz chaten egy csoportot,ahova sose lépsz be,így nála sose leszel online.

2011. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
DE, ha törlöm az ismerőseim közül, akkor már én sem leszek az ő ismerősei között, szóval már nem írhat rám ugye?
2011. aug. 31. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
de rádirhat mondjuk üzibe,attól függ hogy van beállítva.ha beállítod h csak az ismerőseid irhatnak üzenetet neked,akkor nem fog tudni írni törlés után.
2011. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lénár adrienn válasza:

Tudom, hogy ha kérdést teszek föl, azt külön kell írni, de csak most jelentkeztem be a gyakorikerdesek.hu-ra és nem tudom, hogy kell... És mivel ehhez a témához kapcsolódik, ide írom ki:

Szóval... Én egyszerre töröltem és tiltottam egy ismerőst, de rájöttem, hogy rosszat töröltem ki és tiltottam le!! Hogy vonjam vissza???

2014. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!