Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy korlátlan-e a netem?

Figyelt kérdés
Most költöztem be az albérletbe. A lakótársam megadta a jelszót, amivel rá tudok csatlakozni a lakásban lévő netre a laptoppal. Közben hazament. Így éjnek évadján nem akarom fehívni, de nem tudom, hogy korlátlan-e a net, szal hogy nyugiba töltögethetek le filmeket pl vagy se? Meg tudom én ezt nézni egyedül vhogy?
2011. szept. 1. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ip cim alapján megtudhatod a szolgáltatót, onnantól kezdve pedig lehet sanszositani hogy korlátlan vagy sem.

Egyébként biztosan az, különben nem kaptál volna hozzáférést.

Vagy nézz körül a lakásban melyik cég számláját látod ott.


Lakotársad hazament? Milyen lakótárs az ilyen?

2011. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos hogy korlátlan,de ne nagyon töltsél mert akkor a többi szomszéd aki ugyan ezt a netet használhatja akkor az b*aszhatja a netezést annyira be fog lassulni.És a tulaj meg szólni fog
2011. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Saját netünk van, szal nem a szomszédét lopjuk. Közben beszéltem vele, korlátlan úgyhogy nyugodtan töltögessek azt mondta.
2011. szept. 3. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!