Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy van az átlagembernek...

Hogy van az átlagembernek ennyi ismerőse iWiW-en?

Figyelt kérdés

Többször olvastam olyant itt, hogy nincs fennt a rendszeren, meghogy azért van ennyi ismerőse, mert a hamutálat is megjelöli, és ezzel kompenzálja kisebbségi komplexusát. Sőt olyat is már többször hallottam (életből) hogy ez a szám nem jelent semmit.


De akkor az "átlagnak" honnan van kb. 300 ismerőse? Szerintem retenet nagy szám. Főleg úgy, hogy kb. 20 éves korunkban már inkább csak a "közelebbi" ismerősöket jelöljük, pl. egy több hónapig tartó tanfolyamon egyáltalán nem volt mindenki mindenkinek az ismerőse, max egy kettő. Oké, hogy a gyakorinév, ritka név tényező is számit. Mindenki vaktában jelölgetne? Nem hinném, bár én nem hinném, hogy egyáltalán beszéltem volna ennyi emberrel életemben.


2010. aug. 26. 21:18
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
50%
Na és akinek 900 ismerőse van?
2010. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
300 ismerős szerintem összejöhet. Én 16 éves vagyok, nem járok bulizni, nem is jelölök vissza ismeretleneket, de mégis van ennyi ismerősöm a régi sulim/szakkörök/mostani sulim/szüleim ismerősei miatt.
2010. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Rokonok, iskolatársak, netről ismerősök, munkatársak, anyám/apám/testvérem ismerőse. Ismerősömnek az ismerőse. Stbstb.

300at simán összelehet szedni.:)

2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 600 ismerősöm van. Általános iskolából nagyon sok ismerősöm van bejelölve, aztán gimi, később főiskola. Nagyobb gyerek iskolatársai, azok szüleui, kisebb gyerek ovistársainak szülei, rokonok. A munkám során sok emberrel találkozom rendszeresen, ha valaki bejelöl, mindig visszaigazolom. Szóval könnyű 300 valódi ismerősre szert tenni. Ja, és szerintem én abszolut átlagember vagyok.
2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
mármint a nem járok buliznit arra értettem, hogy nem ismerek meg mindenféle embereket egy buli alkalmával, ahogy mások
2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
nekem van egy ismerősöm, kainek 1200 ismerőse van. :) nekem kb 400 van, de én ismerem mindet, nem olyan sok az.
2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Úgy, hogy ha két ember életében nem beszélt egymással, de pl. egy iskolába jártak, máris ismerősnek jelölik egymást. Vagy egyetlen találkozás/beszélgetés is elég ilyen embereknek, hogy ismerősöket szerezzenek...
2010. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Azt hittem legalább ezret írsz vagy ilyenek...300 egyáltalán nem nagy szám. Nekem 400körül van és mindegyiket ismerem, persze nem mind közeli, de egyiksem ismeretlen.
2010. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy baromság az egész!...


Naná, hogy akinek 2000 "ismerőse" van, az alig ismer közülük 20-at, csak sportból mindenkit bejelöl, hogy neki minél több ismerőse legyen.


A fiam pl. 2 nap alatt szerzett 1600 "ismerőst", utána megunta és azóta se néz az iwiw felé... :-DDDD

2010. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a 150-300 reális. Mert pl. egy 20 éves ember összeszedhet ennyit, az más kérdés, hogy felével nem tartja a kapcsolatot.

Ellenben van aki mindenkit bejelöl... Szóval..

2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!