Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy egyesületnek szeretnék...

Ha egy egyesületnek szeretnék Facebook oldalt létrehozni, akkor mi a lényegi vagy funkcióbeli különbség abban, ha személyként regisztrálom be, vagy egy oldalt hozok létre neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 08:07
1 2
 1/13 Peston válasza:
Személyként nem lehet 5000-nél több ismerősöd, míg oldalként akárki lájkolhatja (csatlakozhat).
2011. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
plusz kitörölnek a csudába, hogy ha nem közösségi oldalt személyként hozod létre .... De ez most miért kérdés, hogy milyet akarsz létrehozni? Tessék közösségi oldalt csinálni arra van!
2011. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
11.51-es, ne haragudj, de nem értem amit írtál.
2011. szept. 15. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Vissza olvasva én se nagyon! :D


No akkor még egyszer! Nem hozhatsz létre közösségi profilt, úgy mint ha személy lenne! Csak "facebook community page" vagy "facebook fan page" ként. De nem is értettem már az előbb sem, hogy miért kérdés, hogy milyen profilt hozzál létre? Olyat ami erre van kitalálva!

2011. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdés, mert rajongókat nehezebb "gyűjteni", mint ismerősöket, mert addig nem is adja ki az oldalt a Facebook-os kereső, amíg nincs bizonyos számú rajongója. De én is úgy gondoltam, ahogyan Te írtad, hogy oldal-ként kéne létrehozni, nem pedig személyként. Köszi a választ!
2011. szept. 15. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem nehezebb, a Facebook kereső pedig kiadja csak direktben kell keresni, mert nem releváns egyenlőre, de a rajongókat általában nem így ha nem külső hirdetésekből szokás gyűjteni. (Likebox plugin, és egy social pluginje az a FB-nek. )


Amire te gondolsz korlátozás az az hogy 25 rajongó szükséges ahhoz, hogy egyedi url-en lehessen elérni az oldalt.(pl.: facebook.com/az_en_oldalam ) Amíg ez nincs meg addig úgy nézzki a link, hogy facebbok.com/213456667/az_en_oldalam ), ez nem jön automatikusan, ha meg van a 25 like akkor betudod állítani!


Ha van még kérdésed írd meg nyugodtan, többek között fb appokat fejlesztek napi sok órában. :)

2011. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Wow! Utolsó kommentelő! Te vagy az én emberem!!! :)
2011. szept. 15. 16:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a Likebox plugint akkor van értelme beállítani, ha megvan a 25 rajongó, és tudok csinálni spec URL-t?
2011. szept. 15. 21:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két megoldást alkalmazok az egyik, ha az ügyfél hajlandó a cuccával foglalkozni, akkor ki küldöm neki a fan/community page linkjét, hogy likeoltassa be 25 emberrel, ha erre nincs ideje / kedve akkor van a cégben minden alkalmazottnak egy dummy facebook usere, ilyenkor nekik megy a levél, hogy ezt tessék likeolni. így lesz kb. 30 - 40 követője az oldalnak ezek után belövöm a url-t stb és így rakom ki a likeplugin-t és társait. Így neked is ezt javasolnám, hogy írd ki az üzenő faladra, hogy légyszíves likoljátok.

2011. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Már van 30 követője az oldalnak, így szereztem, ahogyan írtad, hogy ismerősöknek elküldtem like-olásra. De nem tudom kirakni a like plugint, mert amit kapok kódot, azzal nem tudom mit csináljak, hová illesszem be. :(
2011. szept. 17. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!