Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy egyesületnek szeretnék...

Ha egy egyesületnek szeretnék Facebook oldalt létrehozni, akkor mi a lényegi vagy funkcióbeli különbség abban, ha személyként regisztrálom be, vagy egy oldalt hozok létre neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 08:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor a "Get Code" ra nyomsz feljön egy ablak ott a "Implementation" válaszd az iFramet!


Ezt így ahogy van be tudod illeszted be az oldalad forrás kódjában oda ahol megszeretnéd jeleníteni.

2011. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Figyi, ezt értem, meg eddig el is jutottam, mert ezt megtaláltam a leírásokban a Facebookon, és ne nevess ki, de innentől a gondom az, hogy hol van és mi az a forráskód? :)

2011. szept. 18. 09:07
 13/13 anonim ***** válasza:

szia, ha van valamilyen IM-ed(msn, skype stb ), akkor szívesen segítek.


Így kicsit bonyolult leírni, de azért megprobálom. :)


Először is mi az oldal ahova beszeretnéd illeszteni?

Valamilyen tartalom kezelő rendszert használtok? (Joomla, Wordpress, drupal stb. )


Ha ezekre válaszolsz, akkor tudok bövebben segíteni, hogy hogy illesztbe.


Forrás kód az szöveg ami meghatározza az oldal megjelenését és funkcióit, ezt a böngészőben egyszerűen megtekintheted, ha nyomsz egy jobb klikket, akkor ott a forrás megtekintést kell válaszd! (Itt csak az oldalad statikus forrását látod, de szerkeszteni nem tudod. )

2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!