Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internetem? SOS

Miért nincs internetem? SOS

Figyelt kérdés
Újra akartam telepíteni ma a számítógépen az AVAS vírus irtott, de elment az intenet [egyik böngészőben sincsen netem] kábelen jön a net és megvan osztva ruterrel egy laptopra [a laptomon van internet]! A netbe ha belépek azt írja, ki hogy kapcsolja ki a kapcsolat nélküli munkát! én kikapcsolom és rálépek a kezdőlapra azt írja ki, hogy nincsen internet. Ha bezárom a böngészőt akkor megint bekapcsolja a kapcsolat nélküli munkát. Miért nincs netem? Hogyan tudnám visszaállítani? SEGÍTSÉG!
2011. szept. 15. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alaplapi lemezt i tedd fel és azon van a network driver is.
2011. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
honnét szedjek olyan lemezt..?
2011. szept. 15. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:

alaplaphoz adják mikor megvetted.

ha nincs akkor keresd a gyártó honlapján.

milyen alaplapod van?

2011. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miután újrarakod a gépet, utána le kell szedni a drivereket hozzá(szegyén windowsosok :)). A diverek kezelik a videókártyát, a hangkártyát, és a hálózati kártyát. Utóbbi 2 gondolom integrált neked. Ha nem tudod fejből az alaplapod gyártóját és típusát akkor szedd le az Aida-t. Az majd megmondja.


Amúgy használod a gépet netezésen, filmnézésen és zenehallgatáson kívül másra? Mert akkor egy Ubuntut rakj rá. Sokkal jobb ráadásul nagyon felhasználóbarát.

2011. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Start menü >> Beállítások >> Vezérlőpult

Nézd meg a - Hálózat beállítása varázsló

- Hálózati kapcsolatok

- Internetbeállítások

beállításokat!

Talán ott, valamelyiken tudsz korrigálni valamit.

2011. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nincs neted akkor hogy írsz? B*ZI
2011. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ész képezeld "kábelen jön a net és megvan osztva ruterrel egy laptopra [a laptomon van internet]" LÉNYEG A LAPTOPOMON VAN INTERNET!!! amúgy meg a telomon is van internet, onnét is tudtam volna írni..:/
2011. szept. 18. 10:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Megnézztem! Gigabyte GA-945GCM-S2C alaplapom van. Linkeljen légyszi valaki aki tudja hogy melyik lenne jó hozzá :$ Network dirver kell
2011. szept. 18. 11:06
 9/12 A kérdező kommentje:
nézztem a hivatalos oldalán letöltötte mind a négyet de nem lett semmi net sem+ az ikonok+ szart menü kisebb lett!! SOS mit csináltam? hogyan lehet visszacsinálni? Mit rakjak rá? A f*sz kivan vele már!
2011. szept. 18. 11:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem elég letölteni, azt fel is kell telepíteni ~.~

Szedd le a legnagyobb méretű LAN drivert. 30 mega körül lehet asszem. Szedd le mellé a chipset drivert meg a hang kártya drivert mert anélkül meg hangod nem lesz.


Felteszed a chipset drivert ezután pedig a LAN és hangkártya drivereket. Újraindítod a gépet és voila. Ha esetleg nem engedi .exe fájllal telepíteni a hálózati kártyát(nekem nem engedte) akkor manuálisan kell.


Manuálisan:

Bemész eszközkezelőbe, ott látni fogsz ismeretlen eszközöket. Keresd meg a hálózati kártyát az ismeretlenek közt, arra 2 katt és frissítés. Menj a "magam választom ki..." részre aztán még kis ügyeskedés és ki fog jönni hogy a floppyból kéri be. Itt tallózás és keresd meg a kicsomagolt fájlok között.

De ezt csak akkor ha nem engedi a telepítő fájl-al.

2011. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!