Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internetem? SOS

Miért nincs internetem? SOS

Figyelt kérdés
Újra akartam telepíteni ma a számítógépen az AVAS vírus irtott, de elment az intenet [egyik böngészőben sincsen netem] kábelen jön a net és megvan osztva ruterrel egy laptopra [a laptomon van internet]! A netbe ha belépek azt írja, ki hogy kapcsolja ki a kapcsolat nélküli munkát! én kikapcsolom és rálépek a kezdőlapra azt írja ki, hogy nincsen internet. Ha bezárom a böngészőt akkor megint bekapcsolja a kapcsolat nélküli munkát. Miért nincs netem? Hogyan tudnám visszaállítani? SEGÍTSÉG!
2011. szept. 15. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]

gondolom ezt megtaláltad? chipsttet tedd fel és a Realtek PCIe LAN Driver . ha hangod van akkor azt nem kell.

vgaból meg megnézed, h milyened van és elmész annak a gyártónak a lapjára. (amd vagy nvidia vagy egyéb.)


windows 7: menj bele az eszközkezelőbe (vezérlőpult-rendszer és biztonság-rendszer és ott lesz bal felül)

xpnél sajátgép jobb klikk tulajd. v a vezérlőpultban megkeresed...


ott ha vmeiknél felkiáltó jelet látsz, azok a drivereket kell újra pakolni.

2011. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, megvan :D
2011. szept. 18. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!