Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni magam a...

Hogyan tudom törölni magam a myvipről ha már régen megváltozott az e-mail címem, de a régi van fennt ami már nem is elérhető, így törölni sem tudom magam?

Figyelt kérdés
Hol tudnék írni egy olyan admin-nak a myvien sztetek aki el is olvassa, és foglakozik is a kéréssel, mert ahhoz, hogy letöröljem magam az e-mail címembe be kéne lépni, mert oda küldik a szükséges infokat állítólag...:S Csakogy atz a mail-om már megszűnt:S
2011. szept. 22. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld újraregisztrálni az e-mail címet. Ha nem foglalt és sikerül létrehozni, akkor a levél ki fog menni, mivel a rendszer nem figyeli hogy él-e a cím vagy nem, te használod-e vagy más. Ő kiküldi oda az igazolólevelet, legfeljebb ha törölt akkor nem sikerül kézbesíteni. Ha viszont te ugyanazzal a névvel és szolgáltatónál ismét létrehozod a regisztrált címet, akkor megint meg tudod nyitni azokat a leveleket, amik oda érkeznek be.

Ha már foglalt, vagy nem lehet újból létrehozni, akkor kell írni valakinek:

[link]

2011. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!