Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék bejutni a...

Hogyan tudnék bejutni a routerem webes felületére, ha ezt írja ki?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy nem tudok bejelentkezni a router internetes felületére.

Itt egy kép: [link]


Az a gond,hogy én még csak be sem tudom írni a jelszót,mert ,amint beütöm a 192.168.1.1-es címet a böngészőbe rögtön ez az ablak jelenik meg.

A routert régen használtuk egy másik gépen,ott működött.Azóta új internet is lett.

Hogyan tudnám valahogy beírni a felhasználót és a jelszót,ha nem jelenik meg?Azért kéne bejutnom a webfelületre,mert kéne egy portot állítanom a ruternek.Ezt meg lehetne valami programmal oldani?


Ja igen.A kérdéses router tipusa: TP-LINK:TL-WR841ND

Ver:7.1


2011. szept. 25. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hard reset.

Kiskönyvében benne van.

ÉééééÉÉéééÉéés, megelőzendő kövi kérdésed (elveszett):

Goolgeba: "TP-LINK:TL-WR841ND manual"

G.

2011. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már reseteltem 2-szer is,de még mindig ugyanazt írja.És már többször is elolvastam a kézikönyvét.
2011. szept. 25. 20:52
 3/14 2xSü ***** válasza:

Nincs olyan beállítás, kiegészítő, ami beírja helyetted a jelszót?


Látom Chrome-ot használsz, próbáld meg esetleg IE alól, vagy Chrome inkognító módból (bár egyes kiegészítők, jelszókezelők ebben az esetben is bejelentkezhetnek).

2011. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem inkognitóban is,de úgy is ezt írja.Töröltem minden jelszót,ami meg volt jegyeztetve chrommal.
2011. szept. 26. 06:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Hard resetet hogyan csinálod?

G.

2011. szept. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Így reseteltem,ahogy a honlapjukon írták.

[link]


10 másodpercig benyomva tartottam a gombot.Nem lehet,hogy valahova elmenti a router a jelszót,meg a nevet?Mert azt kéne valalhogy átírnom admin admin-ra ,csak nem tudom,hogy hova menti.

2011. szept. 26. 11:37
 7/14 2xSü ***** válasza:

A jelenségben az az érdekes, hogy eleve ki sem dobja a jelszó bekérő ablakot. Ergo olyan, mintha a jelszót már elküldte volna. Próbáld ki más böngészővel is, hátha.


Az is lehet, hogy ilyen hülyén oldották meg, hogy mondjuk WiFi-ről ne lehessen elérni az admin felületet. Próbáld meg közvetlenül kábeles kapcsolattal kísérletezni.


Még egy járható út: Próbáld meg egy másik gépről az egészet - pl. barát, szomszéd, stb… - Ha már ott sikerül bejutni, akkor érdemes pl. megnézni, hogy WiFi-ről engedélyezett-e az adminisztráció. Érdemes a router címét is megváltoztatni. Mondjuk 192.168.2.1-re. Akkor tuti nem zavarnak be a mentett jelszavak.

2011. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hard reset:

1: Kihúzod a routert

2: benyomod a reset gombot, nyomva tartod

3: Bedugod a routert a 230-ba, nem nem engeded el a gombot

4: 3mp-ig nyomva tartod a gombot, míg fel nem villanik rajta az elején található működésjelző LED.

Ez a hard reset.

G.

2011. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Előző válaszolónak.Megcsináltam,ahogy leírtad,10 másodpercig lenyomva tartottam a resetet,bedugtam a konektorba,közben a resetet nem engedtem el.Megjelent a bekapcsolást jelző led.5 másodpercig még lenyomva tartottam,majd elengedtem.Most beírtam a 192.168.1.1-t és még mindig azt írja sajnos,amit eddig.
2011. szept. 27. 21:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt egy kísértetiesen hasonló gond:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__22..


Nézd meg, lehet itt lesz a megoldás... :)

2011. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!