Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beállítottuk a routert, a...

Beállítottuk a routert, a laptopon viszont csak a neve jöb be, a net nem! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

" Mi lehet a baj? "


Az,hogy rosszul van beállítva.

2011. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,totál kezdő vagyok,megcsináltam az alapokat,a laptopon lehet látni a nevünket,de nem lehet csatlakozni:(
2011. okt. 8. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

"Beállítottuk a routert, a laptopon viszont csak a neve jöb be"

Bocs, de ezzel mit akartál mondani? Mert nekem tök homály így :D. Milyen név jön be? Ha válaszokat akarsz akkor ki kell fejlesztened azt a képességedet, hogy értelmes kérdéseket fabrikáljál.

2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elneveztük a router,a laptopon csatlakoztunk is,de mégsem jött be a net...köszi a kedvességedet:)
2011. okt. 9. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy még mindig sületlenségeket írsz? Két dolog van: vagy megpróbálod összeszedni magad és értelmesen leírni a problémád ( mit csináltál, hogyan csináltad PONTOSAN leírva ) vagy hagyod a fenébe és eloldalogsz a balfenéken. Tudatlannak lenni nem bűn, sőt ezért van ez az oldal, hogy segítesenek az emberek egymáson, de ha képtelen vagy egy értelmes kérdést is megfogalmazni akkor ne másokat hibáztass!
2011. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Routert nem kell elnevezni, nincs szüksége keresztlevélre. A net pedig nem jön be, nem megy ki hanem ott marad a helyén ahol eddig is volt. Csak szimplán írd le mit csináltatok, értelmesen, ennyi. Akkor talán kapsz segítséget, így biztosan nem!
2011. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!