Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen gyenge a wifi...

Miért ilyen gyenge a wifi jelerőssége? Hogyan lehetne megnövelni, vagy inkább mi a hiba oka?

Figyelt kérdés

20-40 % os a jelerősség még akkor is ha közvetlenül a jeladó mellett vagyok, szóval fal sincs köztünk. És gondolom emiatt hogy sz@r a jel a letöltésem is 5 kbps... Vagy ez más miatt van ?

Legerősebb védelemre van állítva, tehán nem törhették fel meg nem is lakik itt a közelbe senki olyan, csak nénik, azok meg szoktak ilyenen ügyködni.

Nem is a wifi vevőkészülékkel van a baj, mert már használtam a laptopot tesómnál is ahol a rosszabb routert 80% osan fogtam egy emelettel feljebb és így 300 kbps el tudam letölteni (asszem 5 megás volt a net)


Mi lehet a baja? Valami a beállításokkal van? És mi ?


2011. okt. 16. 16:56
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Talán egy másik Wi-Fi AP a környéken bezavarja. Válts a router -en Wi-Fi csatornát.
2011. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már próbáltam, de így se jó sajnos

amúgy automatikusan mindig a 4 est választja ki magának, már próbáltam manuálisan a : 1,6,7,12 de semmi változás, máshol lesz a bibi

2011. okt. 16. 17:12
 3/5 anonim válasza:

Én ma kaptam egy spam reklámot amiben WIFI jelerősítőt akarnának rámsózni drága pénzért.

12900Ft. + postaköltség.

Ez az:

[link]


Ugyanezt az Ebayen házhoz szállítva 6500Ft.-ért megkapom.

2013. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Domi515 válasza:
Nekem is ez van de nekem nincs mozillám emiatt nem tudom letölteni se a mozillát se azt a microsoftos dolgot (ezt telefonról írtam) pls valaki segítsen
2014. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia :)

Már fogalmam sincs mi volt a megoldás (ha volt).

Azóta teljesen más a szolgáltató, a router és még a telefonom is, szóval elképzelésem sincs.

nekünk most T-Home csomagunk van, ahhoz volt az ő routerük az jól működik.

2014. júl. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!