Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a facebookos alkalma...

Melyik az a facebookos alkalmazás, amivel láthatom, hogy kik nézték meg az adatlapomat? És hogyan találhatom meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincsen...
2011. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem sincs!
2011. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
39%

de bizony van... pont az ilyeneknek találták ki, :D :D :D

hagyjuk meg a hitében hogy igen van rá megoldás. hagy higgye azt továbbra is hogy az jó neki ha tudja ki kíváncsi a ....f@szbúk lapjára. :D ekkora marhaságot.. ki nem sz@rná le ki nézte meg a lapom.


mellesleg az az alkalmazás jó rá amelyikkel egy szép vírust trójait és egyéb ínyencséget szedhetsz össze, és arra nem lesz alkalmas amire te gondolod...


mind csak átverés ahol ilyet olvasol hogy ez meg az alkalmas rá.... de te tudod. ha neked ez kell akkor csináld..



Kocka utca

Ez az utca,

kocka utca,

kocka házak állnak sorba.


Kocka ablak,

kocka ajtó,

kockának lenni itt oly jó!

2011. okt. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, te okostojás, hogy ne csináljak hülyeséget. Másrészt ha "ebben a hitben élnék", akkor nem kérdeztem, hanem állítottam volna a fentit! És ha nagyon érdekel, mindössze egy emberre lettem volna kíváncsi, a többieket lesz@rom. Mellesleg azért, mert felteszek egy ilyen kérdést, egyből kocka lennék? Fogadjunk kevesebbet lapítom a hátsófelem a gép előtt, mint te, kedves nagyon intelligens utolsó válaszoló!
2012. jan. 7. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert kell szinte minden valaszadonak bunkonak lennie... en a facebook-os kerdeseknel mindig ezt latom. Meg ugy altalaban is.

Szanalmas... (bocsi, hogy nem a kerdesre valaszolok)

2012. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyiségi jogokat sértene ez az alkalmazás. Ugyanis senkinek semmi köze hozzá, hogy én pl. Kinek az adatlapját bogarászom.
2013. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3. Te aztán nagyon low vagy...


Nem alkalmazás. Benne van az oldalad forráskódjában(firefoxon ctrl+u), hogy AZ ISMERŐSEID közül ki nézte meg a leggyakrabban az adatlapodat. Az első a leggtöbbször, az utolsó a legkevesebbszer.


Ha ügyes vagy megtalálod a forráskód ezen részét.

2013. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!