Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet ebből problémám? (többi...

Lehet ebből problémám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megtudtam egy ismerősöm facebook-os jelszavát, és elolvasgattam az üzeneteit, ő nem tudja, hogy láttam, csak azt, hogy valaki belépett, most olyanokat postol, hogy a rendőrségre megy, érdekelne, hogy mik lehetnek a következmények...
2011. nov. 8. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi, mert akkor a világon naponta tízezrek mennének a rendőrségre ellopott Email és facebook meg ki tudja milyen jelszavak ellopásáért. Erre kapacitás sincs, de ne sűrűn csinálj ilyent...
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez volt az első, és nem is tervezek többet, köszönöm a választ :)

Én is erre gondoltam, mivel nem történt bűncselekmény ugye... de akkor ez biztos ugye?? :)

2011. nov. 8. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Jogosulatlan hozzáférés... enyhe szabálysértés. Nem szoktak túl sokat foglalkozni vele igazából.

Joga elviekben van magánindítványt benyújtani a hatóságoknál, onnan a FB üzemeltetőjéhez kerül(ne) a kérdés, adatcsere, majd döntéshozatal... Csak sokkal komolyabb esetekben csinálják végig, mert költséges.

Viszont ha újra megcsinálod, akkor zaklatással tud polgári pert indítani, amit már a helyi hatóságok közvetlenül rendeznek...

2011. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!