Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem furcsa, hogy az ismert...

Nem furcsa, hogy az ismert f.kázós oldalon feltüntetett képek, adatlapok, etc. Gazdái rögtön eltűnnek, amint odakerülnek?

Figyelt kérdés

Néha látok egy-egy kérdést, ami a www.napiszar.hu felé irányít, és akikre kíváncsi vagyok "élőben" is, vagyis meg akarom nézni az eredeti helyén a fölkerült képeket, adatlapokat, sohasem járok sikerrel, mert mire oda jutok, már törlik...

Így volt ez a sírgyalázó lánnyal is, meg most valaki mással is... Nem furcsa? És vajon mi rá a magyarázat? Azt ne már, hogy ezt az oldalt mindenki ismeri...


2009. máj. 8. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
pl a temetős-szexelős-polgárpukkasztó csajszi is
2009. máj. 8. 19:25
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, ezt belefogalmaztam a kérdésbe :D
2009. máj. 8. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a sok gyökér egyből elkezdi levelekkel bombázni, hogy felkerült.. te mit tennél a helyében?
2009. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A temetős csajt ismeri a barátnőm.... én mindaddig elitéltem a csajt amig nem találkoztam vele... alapjába véve normális a csaj, de ha részeg.... akkor mindenre rá lehet venni, naiv, megvezethető és kiszámitható ....
2009. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!