Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube furcsa hiba. Mitől van?

Youtube furcsa hiba. Mitől van?

Figyelt kérdés
Elindítok egy videot, de bezárom az ablakot, a szám viszont folytatódik tovább, van, hogy még egy percig. Ezt mi okozza?
2011. júl. 4. 11:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
A lassú processzorod vagy a kevés RAM-od.
2011. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott ilyen lenni. Nem nagyon foglalkozom vele.
2011. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

3 GB RAM-om van, és kétmagos, 3 Ghz processzorom


Ennek ellenére néha valóban nagyon lassú a gép, szerintem indokolatlanul.

2011. júl. 4. 11:42
 4/11 anonim válasza:
Ott valami gebasz lesz... Ctrl+alt+del / Folyamatok és ott próbáld megkeresni hogy mi használja a procit. Alapértelmezetten a "Rendszer üresjáratának" kell lennie olyan 95-98%-osnak.
2011. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
plugin-containre.exe használ sokat, de fogalmam sincs, hogy ez mi.
2011. júl. 4. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a Firefox "Plugin Konténere". Az én Pentium 4-emnél is eszik vagy 5-6% CPU-t, de egyáltalán nem veszek észre belőle semmit.
2011. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mást nem találtam, ami leterhelhetné. Csak a firefox van megnyitva.
2011. júl. 4. 12:57
 8/11 anonim válasza:
Úgy próbáld meg hogy elindítasz egy Youtube-os videót, hagyod futni egy kicsit, közben folyamatosan figyeled a terheltséget, aztán egyszer csak bezárod a Firefoxot. Ha látod hogy valami megugrik akkor ott a bibi. Ha nem, akkor gondolkodunk tovább... :)
2011. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Bezárás után hirtelen megugrott 30% fölé. Bezárás előtt 4-5% volt. Aztán elkezdett ingadozni 5 és 35% között. Kipróbáltam az iTunes-al is, mert azt is sokat szoktam használni. Ugyan ez történt.
2011. júl. 4. 13:14
 10/11 anonim válasza:
A 30-35% az még nem olyan vészes. Bár relatíve ez is belassíthatja annyira a gépet hogy az már zavaró legyen neked. Megpróbálhatod még telepíteni a legfrissebb flashplayer-t, de nem hiszem hogy megoldás lenne a problémádra. Mindenesetre ártani nem árt...
2011. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!