Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi rá az esély, hogy...

Mennyi rá az esély, hogy megtanulja?

Figyelt kérdés

Vettem az 55 éves ébdesanyámnak egy hordozható számítógépet, ez volt minden vágya, meg vaterázni is szeretne.


De egyenlőre alig megy neki a kezelés, a regisztrációkat sem tudja segitség nélkül végigcsinálni.


Van rá esély, hogy 1-2 év alatt megszokja, és nem kell folyton helyette csinálnom rajta mindent?


2011. nov. 11. 18:37
 1/5 anonim válasza:
1-2 év? Sokkal hamarabb menni fog neki :)
2011. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van. Ha csinálja folyamatosan, akkor megtanulja.
2011. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 konicso válasza:
1-2hét még úgymond "bizalmatlan" lesz ,de végén bele jön ami nem 1-2 év ,hanem jóval hamarabb lesz .
2011. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54 éves vagyok, egyedül élek, és egyedül kezelem a gépet.Anyukád, ha valóban szeretné, megtanulja.Nem olyan nehéz.Legyen hozzá sok türelmed, az elején én is többször kérdeztem ugyanazt.Nekem csak telefonos segítségem volt, sok lett a telefonszámla:-)
2011. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Belefog jönni, csak türelmesen részletesen mutugasd neki meg többször is. Illetve ő csinálja, te mondod mellette, hogy mit.

Anyukám hú rossz volt nézni ahogy az egeret is kezelte, de belejött mindenbe ami neki kellett. Ne várd el, hogy gyors legyen, és pont úgy csinálja, a dolgokat, fogja az egeret stb apróság ami nem fontos, mint ahogy te csinálod.

Ő akarja, fog is menni neki , hamarabb is.

2011. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!