Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet tartozás, bekötéssel...

Fekete Alex kérdése:

Internet tartozás, bekötéssel probléma, nemtudok erre a helyzetre kérdést feltenni, lentebb kifejtettem a problémámat. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Na szóval az a nagy harci helyzet, hogy most én visszaköltöztem anyumhoz, itt eddig T-home-os ADSL net volt anyám nevén, viszont tartozás miatt kikapcsolták... ez volt 3 hónapja kb. Telefon vonal van szám nélkül, vezetékes telefon nem is volt. Én most kötöttem saját nevemre a TENET-tel egy szerződést, ezis adsl net, de az a bökkenő hogy a most meglévő telefonvonalon hoznák be, szám nélkül persze... Az most akkor gáz hogy anyám részéről van tartozás a T-HOME felé? én 22 éves vagyok, van saját keresetem, szóval én nemtehetek róla hogy ő tartozást csinált, ezt meg én fizetném különállóan természetesen. Bekötik így a netet vagy nem? ki mit tud ilyenről?
2011. dec. 1. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Másik szolgáltató anyád tartozását nem látja, más kérdés, hogy anyukádnak rendeznie kell a cehet, mert halmozódni fog az összeg. Egyébként a TENET-nél tájékozódj!
2011. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azóta jutottál-e előre, de a TENET is a Telekom vonalát használja, és a Telekom adja ki a létesítési engedélyt. Márpedig ő ezt nem fogja kiadni, hogyha a vonalon - egyértelmű rokoni kapcsolatokat feltételező személytől - tartozás áll fenn.
2012. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!