Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google account lecserélése...

Google account lecserélése Androidon?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy van egy Androidos telóm, amit még anno regisztráltam az akkori gmail-es címemre. Azt azóta töröltem, és meglepve vettem észre, hogy nem lehet a telefont átállítani az új címre. Hagytam úgy, nem foglalkoztam vele, most viszont szükségem lenne a marketból jónéhány frissítésre és app-ra meg egyébként is... Viszont nem tudok belépni sehova.

Neten nem találtam semmilyen működő leírást, hogyan lehetne anélkül lecserélni, hogy mindent letöröljek.

Próbáltam újraregisztálni a címet, de nem engedi.

Egyetlen megoldás a gyári beállítások lennének, viszont akkor törlődne minden sms, névjegy, naptár-bejegyzés, amiről nem tudok mentést csinálni, mivel se a Marketba nem tudok belépni, és az új accountra sem tudom szinkronizálni.


Tudtok-e valami működő módszert a cserére, átszinkronizálásra vagy backup-olásra (market nélkül)?

Ha nincs más választás, akkor akár rootolásban is benne vagyok, ha van valami megbízható módszer rá.


SE Xperia X10-es telóról van szó, Android 2.3-mal azt hiszem (vagy 2.1)


2011. dec. 3. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!