Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Android Market-ről nem tudok...

Android Market-ről nem tudok letölteni, pedig már a mobilon be van állítva a gmail account, gépen ki is írja a mobil típusát. Ötletek? :S

Figyelt kérdés
"This app will be downloaded to your device shortly. ", de se a mobilon, se a gépen nincs az alkalmazás. Arra tippeltem, hogy a mobilon közben net elérhetőség kell, de nekem azt mondták, nem kell hozzá, fent van a SAMSUNG KIES progi is, szóval látja a telefont is a gép.
2011. nov. 25. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Marketről töltesz le ahhoz mindenképp kell a net a telón, mert egyből oda települ minden még ha a gépről is használod a Marketet.
2011. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a böngészőben rákattintasz az Install gombra, akkor a Google csak kiad egy utasítást a telefonodnak, hogy "töltsd le az XY appot". Hangsúlyozom: "töltsd le". Azaz kell, hogy legyen aktív netkapcsolat.
2011. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tegnap bementem beállítani a 3G netet telón "mivel a gépről úgyse töltötte le " ... Ezután rájöttem hogy a kva telefon megjegyezte a letöltési feladatokat (nem volt még ilyen telóm ez az első, szal ilyeneket nemtudok :P ) , beállítottam, kijöttem a t-mobilból.. és 2 sec alatt lekapott 4400 Ft-ot ugyhogy kva jó kedvem volt :) .
2011. nov. 27. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért szokták javasolni, hogy köss egy netes csomagot a telefonhoz. Az alap havidíj nélküli csomagok nagyon drágák tudnak lenni ha sok adatforgalmat csinálsz.
2011. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!