Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook időzóna. Jó döntés...

Facebook időzóna. Jó döntés vagy rossz döntés? Érdemes átállítani? Jöhet pro és kontra is.

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

időzóna?:D az idővonal :D (Timeline)

tök mind1 h átállítod e, előbb utóbb mindenkinek átáll automatikusan.

nem állítottam át, még kiélvezem a régi adatlap utolsó pár napját/hetét. elég gané, de sztem csak meg kell majd szokni.

2011. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, elnéztem, fáradt vagyok már kicsit... xD Köszönöm a válaszod! :)
2011. dec. 26. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
1 évembe telt mire rászántam magam hogy beregeljek,pár hónap alatt úgy ahogy megszoktam,most ha át áll nekem is és nm tudom vissza csinálni én bizony hagyom a francba ezt az egész facebook szart.
2011. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én átállítottam, őszintén szólva, nem tudok jót és rosszat mondani róla konkrétan, nekem tetszik, számomra áttekinthetőbb, mint a régi üzenőfal, könnyebb régi dolgokat visszakeresni vele. Lényegében nekem percekbe telt átszokni, és nem is akarom vissza a régi üzenőfalat. Végre valami Facebook frissítés, ami tetszik is, a chat-et ugyan elb*szták, ez viszont szerintem kifejezetten jó lett, én szeretem.
2011. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem nem tetszik...
2012. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b_smart válasza:
Szerintem is jó! Kis időbe telik, de szépen fel tudod építeni a profilodat vele.
2012. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egész jó. Könnyebben áttekinthetőbb, mint az előző volt.
2012. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!