Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó döntés, hogy a meglévő...

Jó döntés, hogy a meglévő PC-met nem újítom fel hanem helyette veszek egy konzolt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:10
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
ha csakis kizárólag játszani akarsz, és van HDTV-d akkor igen.
2011. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van egy 22"-os hd monitorom az is megfelelő ?
2011. máj. 7. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat jatszani azon is lehet, csak az egesz konzolnak kb nem az a lenyege, hogy egy 22-es kis szaron jatszol (mar bocs :D).

Amugy szerintem jo dontes, sokkal olcsobb, grafikara hiaba szarabb, azert tudnak ra szep jatekot csinalni, remek exkluziv jatekok (marmint ps3 eseteben), stb.

PC egyetlen elonye konzollal szemben (hogyha csak a jatekon nezzuk), hogy jobb rajta a grafika.

2011. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom kinek van itt pénze egy bazi nagy hd tv-re
2011. máj. 7. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs ra egybe penz akkor esetleg reszletre, havi 5-6 rongyokat meg szerintem mindenki kibir.

De nem azt mondom, hogy most az szar ember vagy valami ilyesmi, akinek nincs 50 colos tv-je, csak azt, hogy azon azert enyhen jobb lenne jatszani.

2011. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megvagyok a X360-annal egy 22 colos Samsung monitorral fullHd-ban...
2011. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!