Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék bejutni ncorera?

Hogy tudnék bejutni ncorera?

Figyelt kérdés
Már most is használok ncore-t, csak nem saját reggel hanem a keresztapámét használom. Szeretnék egy saját reget, ami nem kapcsolódik a mostani reghez, mert nem akarom hogy megnézze hogy milyen filmeket töltök le, és amit nem akarok hogy lásson, azokat nem is tőle szedem le, mert úgy még hamarabb észrevenné. Tudom hogyan lehet bekerülni az oldalra, csak azt nem hogy ha a támogatás eléri a 100%ot akkor van free reg? vagy esetleg számíthatok így az ünnepek alkalmával free regre? Esetleg nem tudnátok/tudtok küldeni? (tudom hogy felelősségvállalás stb., csak hátha valaki mégis tudna)
2011. dec. 23. 22:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

free reg ncoreon? ugyan már! ezt te sem gondolod komolyan. felhígulna az oldal közössége, és lényegében összeomlana az egész "szabály rendszer". sztem a legjobb torrent oldal magyarországon.


1000 pont egy meghívó, keresztapud kérd meg h küldjön neked egyet.

2011. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

de pont azért nem akarom hogy küldjön, mert akkor látná miket töltök le, meg stb.

esetleg van olyan hogy beállítom hogy ő ne lássa hogy miket töltök le, és mondjuk ha "letiltom" azt se látja majd hogy letiltottam?

2011. dec. 23. 22:50
 3/33 anonim ***** válasza:
ha jól tudom nem lehet ezt beállítani, de valamelyik haverodnak tuti van ncore accja.
2011. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok olyat akinek lenne.
2011. dec. 23. 23:04
 5/33 anonim ***** válasza:
neten csomóan hirdetnek meghívót.
2011. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Na az olyan hirdetéseket KELL ELEKRÜLNI!

Mivel tilos az árusításta, ha "elkapnak" kivágnak mint a huzat. (+ A többsége kamu és csak elszedik a pénzed.)

2011. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
ahogy olvastam itt minden le van írva arról hhogyan juthatsz be, és milyen átverések vannak stb [link]
2011. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
"Az oldalon az év végéig a meghívók árát lecsökkentettük 250 pontra, így ha még meg szeretnétek lepni szeretteiteket, ismerőseiteket egy-egy meghívóval az oldalra, most könnyebben tehetitek meg."
2011. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 500 pontom van, még sem tudok meghívót küldeni, nem értem miért. Felhasználó vagyok, és meghívó küldésnél, nekem azt írja ki h: Meghíváshoz legalább Tag ranggal kell rendelkezned!
2011. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

előző: Az ncore-on vannak "rangok". Ezt a felhasználó neved mellett láthatod. Különböző rangok különböző előnyökkel járnak.

Tag ranghoz 26 hétnek el kell telnie a regisztráció óta, ÉS legalább 250 Gb feltöltésednek kell lenned. Felhasználó ranggal nem tudsz meghívót igényelni, így küldeni sem.

Felhasználó, és a Tag rangon kívül még van Elite, Legend, és Feltöltő rang is. Ezekhez még többet kell teljesíteni.

2011. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!