Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan export- majd importálha...

Hogyan export- majd importálhatnám könyvjelzőimet át egyik gépről a másikra az alábbi böngészőkből? (Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer)

Figyelt kérdés

Új gépem van, újra fel is lett minden telepítve, de a régi gépről a könyvjelzőimet nem tudom hogyan kéne átmentenem. Márpedig kissé hosszú és bonyodalmas lenne megint minden oldalt újra megkeresgélni, és újra lementeni... S:S


Régebben mind3 böngészőt használtam, és az nem gond, hogyan importáljak egyik böngészőből a másikba, mert azt mind3 felajánlja, csakhogy itt új gépről van szó, oda hogyan tudom Chrome-ból Chrome-ba, Firefox-ból Firefoxba, IE-ből IE-be átmenteni!?


2012. jan. 2. 11:27
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

firefoxhoz ajánlom a Mozbackup -ot, mindent lement.

Ezért is jó az opera

[link]


bármiből beimportál (kivéve chrome)majd tárolja a Bookmarks.adr fájlban.

Azt nem írtad, hogy mit szándékozol ezekután használni, mert nem jó ha minden össze vissza van!

A Chrome-t meg nem használom (ajánlom) pont azért mer nem túl sok lehetőséget biztosít viszont gyors (akár csak az opera ami jól testreszabható).


Amúgy meg elmented egy fájlba (mindegyikben van import / export) és az újba beexportálod!

[link]

2012. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazság szerint a régi gépemen mindhármat használni voltam kénytelen, mert amikor az egyik kifagyott, a másikra váltottam. Az új gépemen eddig csak a Chrome-ot használtam (ezt szoktam meg, de az a része miatt jobb használnom, mert gyakran volt úgy, hogy kifagyás utáni újraindításnál visszajött az utolsó oldalon az üzenőmezőbe gépelt szöveg is, tehát nem veszett kárba az sem, ha hosszabb szöveget gépeltem pl. itt GyK-n is írtam egy választ, kifagyott, újraindítás, és visszajött az oldalon a gépelés alatt álló szöveg is.)


Operát még sohasem használtam, bár hallani hallottam már róla. A Mozilla Firefoxot szoktam még meg a Chrome előtt, az IE-t nemigen haxnálom, csak végszükség esetén.


_ Chrome-ból és Mozilla Firefox-ból exportálni hogyan tudok?

_ Az Opera miben más, mint az eddigi 3 böngésző?

(Ki mit tapasztalt? Te mit tapasztaltál, kedves "Csacsi2"?)

2012. jan. 2. 12:28
 3/5 A kérdező kommentje:

>...Bocs, látom a Mozbackup-ot a Firefoxra. Köszi. ;)

De a Chrome-ra mit tudnék kitalálni? S:s

2012. jan. 2. 12:32
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

A chrome nagyon jónak tűnt eleinte, viszont egy idő után lefagytak a bővítmények és dobtam. Firefox lassú de minden megodható vele és biztonságos. Operát nem rég kezdtem ,használni és meglepődtem, hogy milyen jó, testreszabható program. Igaz az elején kicsit szenvedtem, míg nem szoktam meg. Készítettem is egy portable -t majd pm-ben elküldöm, próbáld ki, nem hagy nyomot a gépen, csak tedd mappába.

A Chrome sjnos ilyen bárgyú nem lehet a könyvjelzőket menteni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__15..

...De találtam neked egy ilyet, próbáld ki:

[link]


önyvjelzők exportálása Google Chrome-ból

Kattintson a csavarkulcs ikonra a böngésző eszköztárán.

Válassza a Könyvjelzőkezelő menüpontot.

Kattintson a Rendezés menüre a kezelőben.

Válassza a Könyvjelzők exportálása lehetőséget.

Válasszon egy helyet, ahová el szeretné menteni az exportált fájlt, majd kattintson a Mentés lehetőségre.


A Google Chrome HTML fájlként fogja exportálni a könyvjelzőket.

[link]

2012. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Csacsi2!


Irtó rendes tőled, h. ennyit segítettél! :D

Köszi szépen, mentek a kezecskék és BÚÉK! :)



Ide OFF talán, de azért hátha:

Lenne egy hasonló problémám az MSN-emotikonokkal is. Tudsz v. esetleg tudna-e vki segíteni? Íme a topik:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Hálásan köszönöm!

2012. jan. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!