Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a Google-ba beállít...

Hogy lehet a Google-ba beállítani, hogy a feltöltött képem megjelenjen a térképen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be a google fiókoddal, aztán feltöltöd a képet, és berakod a térképen ahová szeretnéd, majd elmented.
2012. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt csináltam, de ha rámegyek a maps.google.hu-ra ott már nem hozza be
2012. jan. 2. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Akkor ezen keresztül, beregizel, feltöltöd a képet, de nem rögtön hagyják jóvá, van, hogy 1-2 hát mire a kép a helyére kerül. Sok szerencsét:)

2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*hét
2012. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, de a googles képeket már hónapokkal ezelőtt feltöltöttem:)
2012. jan. 2. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Remélem majd jön még olyan válaszoló aki tud segíteni:)))
2012. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most ezzel a panoramioval próbálkozok, de azért cuki vagy:D:)
2012. jan. 2. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel összejön, mert az unokatesóm is így tölt fel képeket a térképre. Próbálkozz és sok szerencsét:)))
2012. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A panoramio-val szoktam én is feltölteni a képeket. Feltöltés után el kell hogy fogadják, csak akkor rakják fel a térképre. Ha olyan képet teszel fel, ami embereket vagy állatot ábrázol, azt nem szokták elfogadni. Csak tájképet. épületeket. Fontos még, hogy helyezd is el, hogy hol készült a kép, mert csak akkor teszik ki.
2012. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!