Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NAgyon súlyos GMAIL problémám...

Sbella17 kérdése:

NAgyon súlyos GMAIL problémám van. Hozzáértők segítségét kérném?

Figyelt kérdés

Van 2 gmail fiók ami között váltogatni szoktam. Az egyiket nem én hozta létre, mert az egy közös iskolai dolog. Ennek a címnek télleg semmi baja nincs.

Viszont az enyém, rendszerint nem enged be egy-egy kijelentkezés után, pedig meg van vele jegyeztetve a jelszó!!!

Most már odáig fajult a dolog, hogy véletlenül sem enged be újra. Nem tudom mit csináljak, mert ha új jelszót kérek, akkor egy hülye sms kód igazolót akar küldeni a rendszer, amit ráadásul nekem kell fizetni, és azután se garantált, hogy jól fog működni.

Viszont ugye ez összeköttetésben van egy youtube fiókkal is, és egy videohoz írt bejegyzés útján megint be tudtam lépni, de ki garantálja, hogy így legközelebb is be tudok lépni??

Mit kéne tenni most?


2012. jan. 4. 10:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj és elfelejtettem mondani, hogy ha más gépén akarok belépni, ott meg beenged!!!
2012. jan. 4. 10:51
 2/7 2xSü ***** válasza:
Ha más gépen enged bejelentkezni, akkor elsőként érdemes a sütiket törölni. Azt is érdemes megnézni, hogy vajon nem a másik címhez tartozó jelszót jegyezte-e meg a böngésző.
2012. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) megpróbálok mindent
2012. jan. 4. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Az sms-ért nem kell fizetni ne parázz ha csak ez a bajod.
2012. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: még ha ingyenes is lenne, akkor is minden alkalommal ezt az sms kérést eljátszani hosszadalmas, amúgy meg azt írja a gmail szabályzat, hogy az illető tarifacsomagának árain küldik ki az sms-t
2012. jan. 4. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:

helyedben én külön-külön böngészőn keresztül használmám őket.

Bemennék a youtube-ra, Email cimem mellé felvennék egy másikat és a másik gmail-t is összekapcsolnám a youtube fiókkal-

2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gmail beállításaiban van olyan, hogy több fiók van használatban a számítógépről azt kapcsold be, meg ne egy böngészőből nézd mind a két címed
2012. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!