Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltűnt az összes torrentem,...

Eltűnt az összes torrentem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
lefagyott a gép, újraindítottam, mikor ismét bekapcsoltam eltűnt az összes torrentem, a letöltöttek, a sorbanállók és az épp töltés közepén lévők is. van bármi esély rá, h visszaszerezhetem őket, vagy mondjak le róla? az adatok am nem vesztek el a gépről
2012. jan. 4. 21:09
 1/2 detronic ***** válasza:
Milyen torrentet használsz? a qtorrentnél meg lehet találni a torrent fájlt és újból hozzá lehet adni. Nekem régen történt ilyen de sikerült visszahoznom..
2012. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha be van állítva a beállításokban a Mappa fülön egy mappa a torrentek tárolására, akkor onnan beolvassa a program újra az összes torrentet. Ha nincs, érdemes létrehozni, és legközelebb nem kell egyesével újra hozzáadni őket, meg hashelni.


Ha nincs ilyen beállításod, de megvannak a torrent fájlok, akkor be kell tenni őket a kliensbe, hashel, és seedel tovább. A statiszika viszont nullázódik az önálló torrenteknél.


Ha még a torrent fájlok sincsenek meg, körbe kell járni az oldalakat, újra leszedni, berakni, hashelni és seedel tovább. Sok oldal megjegyzi a letöltött torrenteket, így nem kell kutatni utánuk.

2012. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!