Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elrontottam a net kapcsolatot,...

Elrontottam a net kapcsolatot, hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Itthoni interetünk routeres, wireless nettel lehetett még hozzá kapcsolodni. Jött egy ismerősünk és szeretett volna hozzá kapcsolodni, de kért valami pin kódot és én a router hátán levő kodot beütöttem és neki lett jele, de viszont édesapám laptopján azóta nem fogja a jelet. Valószínűleg egy nagy hülyeséggel azt csináltam, hogy valami csak azon keresztül tud vele kapcsolodni és ha az nincs konektálva akkor onnan keresi a jelet.


Valami Irénke-PC a kapcsolat és vissza szeretném állitani édesapám laptopjára. Neki XP-je van.


2012. jan. 6. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a router típusa, száma?
2012. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem ám megsértődni,de az írásod alapján ,a te routeros tudásod kevés lesz ahhoz,hogy visszaállítsd
2012. jan. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!