Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú az internet?

Miért ilyen lassú az internet?

Figyelt kérdés
Speedtest kép: [link] A speedtest szerint nem lassú de a torrentbe vagy bármilyen oldaltól kb 40-50 kilobyte / sec-el tölt. Miért van ez? Telenor internet de nem vagyok lekorlátozva , a torrenten is van elég seedelő és mégis lassú.
2012. jan. 6. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

a torrent beálitásaid rendben?(nincs letöltési korlát?)

nem lopják a neted azt a seedtestbe nem veszed észre mert olyankor mindent leálitt

2012. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
A net nem lassú, csak a te elérésed. A ping is ilyen lassú?
2012. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telenor mobilinternet szóval a ping nem túl gyors de máskor tölt vagy 800 kilobyte-al . Lopni nem lopják mert a gépbe van beledugva az usb stick. (Pingtest: [link] )
2012. jan. 6. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A torrentet régebben korlátozta a Telenor. Nem tudom, hogy érvényben van e még. Lehet meg kellene őket kérdezni , hogy érvényben van e a peer-to-peer protokollokra a korlátozás.
2012. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad lehet. Tévedtem.
2012. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Ha a ping nem túl gyors, akkor más sem. Ne pingtestet csinálj, hanem te magad pingeld meg mondjuk a google-t.
2012. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!