Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Pontcenter kamu? Nyert már...

Sanyi1995 kérdése:

A Pontcenter kamu? Nyert már valaki valamit? És a PontPark?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Élő ember még nem.
2012. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval mind a 2 kamu :(
2012. jan. 15. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon minden ilyen oldal kamu! Vagy soha nem tudod levasarolni ertekesebb ajandekra a pontjaidat, mert nincs vasar, vagy nem lehet bejutni a vasarba es ha szova teszed torolnek az oldalrol. Lasd: PontPark. Vagy 1 evig el az oldal es amikor csokken a bevetel akkor megszuntetik. Lasd: HasznosJatek.
2012. jan. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mégis sokan játszanak velük annak ellenére hogy csalás :/
2012. febr. 14. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert sok hülye él a földön.
2012. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok !

Engem kirúgtak a Pontparkról, majdnem 2 év után és 7000 gyűjtött pont felett, mert meg mertem kérdezni, mikor lesz már vásár ?! Az oldalon az a szabály, hogy hirdetésnézegetés közben klikkelgetned kell mert másképp nem számolja az időt. Ez sokakat felháborított és az is, hogy csak ígérgetik a vásárt, meg ha van is akkor is csak sorsolással kerülhetsz be. Sorsolással ! Hihetetlen ! Tudtad, hogy a Pontparkon egy hírdetés 3-400.000 Ft/hét ?! Nem írtam el ! NÉGYSZÁZ EZER FORINT / hét ! És te csak nézegesd mindennap, mert ugyan a vásárba nem fogsz bejutni soha, mind csak ígérgetnek ! Ha nem akartok magatoknak elvesztegetett 10 percet az életetekből mindennap, akkor FELEJTSÉTEK el a PontParkot !!! Amikor először olvasgattam ezeket a hozzászólásokat akkor még nem hittem el, azóta bebizonyosodott, hogy nem lehet leellenőrizni, hogy ténylegesen vásárolt-e valaki valamit valaha az oldalról, mert nincsenek adatok, képek, semmi ! Miért nem teszik ki, hogy XY milyen városból mit nyert ?! Azért mert NEM nyert semmit ! Vagy elküldenek egy két embernek valamit és azt kiteszik, hogy látod, te is nyerhetsz !

2012. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!