Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox befagyás ellen mit...

Firefox befagyás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gondom, hogy pár napja a 9.0.1-es Mozzillám naponta sokszor befagy. Ha youtube-on megnyitok egy videót, akkor mindig, de van, hogy az sem kell hozzá.

Befagy, megáll minden, semmit nem érzékel (szóval kisebb ablak, bezárás, semmi), jobb esetben pár perc alatt újraéled, különben feladatkezelő, és leállítás...

Ez ellen valaminek a frissítésével lehetne tenni, vagy mindenképp újra kéne tenni?

A youtube miatt gondolom, hátha van remény valamire, és hátha valaki tapasztalt ilyet már.


Előre is köszönöm a válaszokat:)


2012. jan. 15. 17:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szedd le és rakd fel a 8-ast, ami még működött...
2012. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:

Én is ezt tapasztaltam 1 hónapja.Minden videót (nem csak youtube-ost) szakaszosan játszott le,és ez csak a kezdet!Pár nap után bármilyen oldal által lefagyott.

Megoldás:Google Chrome

2012. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

De nem fogja automatikusan frissíteni magát?

Egyébként akkor gondolom máshogy nem lehet megoldani, csak ha teljesen újrateszem:(

Nem várható akkor valami újabb frissítés, ha egyszer nem olyan ritka probléma ez?

2012. jan. 15. 17:59
 4/29 anonim ***** válasza:

Előző kettő: ... Nem vitatkozom.

Van hely a lemezen? Egyik ismerősömnél nem volt, csak pár kB szabad hely a lemezen, a Firefox meg állandóan fagyott.

2012. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Van 35 giga hely, vírusellenőrzést is futtattam már. De az sem talált semmit.
2012. jan. 15. 18:06
 6/29 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamit: Az X:/Users (Xp alatt Documents and Settings)/Felhasználónév/Application Data/Mozilla/Firefox útvonal alatt található profiles.ini fájlban a "Path=Profiles/jelenlegiprofilneve", a jelenleg profil nevét írd át valami másra, így másik profilt fog generálni a Firefox a Profiles mappában, így próbáld ki, hogy fagy-e. Ha így nem fagy, akkor egyel közelebb kerültünk a megoldáshoz.
2012. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Megcsináltam, és egyelőre nem fagy, köszi szépen:)

Direkt próbálom gyilkolni a youtube-bal, de még működik...

2012. jan. 15. 18:35
 8/29 A kérdező kommentje:
heh, tévedtem...továbbra is fennáll a probléma:(
2012. jan. 15. 18:36
 9/29 anonim ***** válasza:
Akkor nem a profilban található dolgok, kiegészítők, beállítások okozhatják ezt. Írd vissza a régi profil nevét, majd adj neki egy utoljó esélyt, ha fagy, távolítsd el a Firefox-ot, ezután töröld a Firefox mappát a fenti útvonal alól is (a Profiles mappáról készíts biztonsági másolatot, hogy a könyvjelzők, ilyesmik megmaradjanak, vagy a kellő dolgokat kimentheted a Mozbackup programmal, de én személy szerint ebben az esetben jobban bízok ha nem program csinálja ezt meg. ...és telepítsd újra az egész Firefoxot, a hivatalos oldalról letöltött verzióval.
2012. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, még ezek előtt (ha nem szólok későn) ellenőrizd, hogy a legfrisebb Flash van a gépeden!
2012. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!