Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox befagyás ellen mit...

Firefox befagyás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gondom, hogy pár napja a 9.0.1-es Mozzillám naponta sokszor befagy. Ha youtube-on megnyitok egy videót, akkor mindig, de van, hogy az sem kell hozzá.

Befagy, megáll minden, semmit nem érzékel (szóval kisebb ablak, bezárás, semmi), jobb esetben pár perc alatt újraéled, különben feladatkezelő, és leállítás...

Ez ellen valaminek a frissítésével lehetne tenni, vagy mindenképp újra kéne tenni?

A youtube miatt gondolom, hátha van remény valamire, és hátha valaki tapasztalt ilyet már.


Előre is köszönöm a válaszokat:)


2012. jan. 15. 17:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

[link]

11.1.102.55 - a jelenlegi legfrissebb.

2012. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget:)
2012. jan. 15. 18:55
 13/29 anonim ***** válasza:
Majd akkor köszönd, ha jó is lesz! Szívesen.:)
2012. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Adobe Flash Player lecserélése (leírás benne van a hozzászólások között).

[link]

2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A plugin container az miért nem kell? Vagy mi ez?:D
2012. jan. 15. 19:26
 17/29 anonim ***** válasza:

Szeretem mikor mások bonyolítják a dolgokat...

A plugin container.exe a Firefox egyik folyamata. A bővítményeket, (mint amilyen a Flash player is) külön, ezzel a programmal futtatja, és ha összeomlik egy bővítmény, nem rántja magával az egész böngészőt, valamint a megnyitott lapok is megmaradnak. Ahogy utána néztem, sokak szerint a folyamat indokolatlanul nagy processzorterhelést okoz, fagy tőle a Flash stb. Ezért valakik megkeresték rá a megoldást, hogy ki lehessen lőni, és a fagyásbeli problémák elmúljanak. Nálam megy, nem nyúltam így bele, nem veszem észre, hogy különösebbet terhelné a processzort, minden működik rendesen, nem okoz gondot a Youtube videók nézése sem.

2012. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:)

Most egyre kevesebbet fagy be, amióta ezt a Flash Playert frissítettem...remélem segít.

Ha nem, akkor már tényleg újra kell tennem, ahogy írtátok.

Köszi szépen azért így is, hogy még nem biztos, hogy minden rendben:))

2012. jan. 15. 21:00
 19/29 A kérdező kommentje:

Fú, hát most már nagyon ideges vagyok:S


Futtattam kétszer vírusellenőrzést. Nincs.

Még töredezettségmentesítést is csináltam.

Előtte még megcsináltam mindent, amit írtatok, a flesseket is többször megpróbáltam, semmi.

Úgyhogy úgy gondoltam, nincs már megoldás, csak az, hogy uninstallálom, minden hozzá tartozót törlök, majd újra felteszem.

De nem....ez sem segített!


Továbbra is befagy, ha jútúbvideó van a 'közelben". Meg gondolom a tobábbi oldalakon is befog, ha majd ott járok, ahogy eddig. Csak ahogy most újratettem, kipróbáltam.


Valakinek még valami ötlete esetleg, hogy mi lehet a baj?

Mert kezdek egyre kétségbe esettebb lenni:S

2012. jan. 21. 19:32
 20/29 anonim ***** válasza:
nekem is akadozott, azóta chrome-ot használok
2012. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!