Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ismeri fel a netbook...

Miért nem ismeri fel a netbook a ticket (mobilinternet modemet)?

Figyelt kérdés
Vettünk telenornál egy mobilinternetet és mikor behelyezzük az usb-be akkor nem csinál semmit,de mikor a másik netbookba beletesszük akkor ott egyből felismeri és telepítési programot írja ki.. az lenne a kérdésem,hogy mitől lehet ez vagy kell valami bővítmény a géphez és ha igen azt honnan tudom leszedni?
2012. jan. 24. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ticket? LOL xD jegy

na de értem, hogy mire gondolsz

milyen oprendszer van a két említett gépen?

ui.: ugye a telepítő CD-t is áttettétek egyik gépből a másikba?

2012. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk cd-t win7 van mind2 gépen..:) csak pin kód van,de ugyan az a két gép külsőre is és belsőre is..:) bedugom ebbe a gépbe.. és nem add ki semmit,de mikor csak a sim kártyát teszem a gépbe.. akkor meg valamit felsimer ugye. csak mikor csatlakoznék beírom a pint addig okés.. csak utánna meg kiirja hogy hibás hozzáférési név vagy pont .. már nem emlékszem :)
2012. jan. 24. 21:43
 3/6 Ant-X válasza:

Nincs hozzá CD, ugyanis van benne egy kis flash memória, amit CD-nek lát, és arról telepíti a szükséges progit.


A win7 telepítése ugyanaz? Esetleg frissítés nem árt neki. Illetve sokszor bezavar ha a többi internet kapcsolat aktív.

2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ant-X válasza:
Esetleg próbáld meg másik USB-ben is.
2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Frissítés? mit kéne frissíteni?:) csak wifi netek vannak a közelbe.. most asztali gépen vagyok:)
2012. jan. 24. 21:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Már az összesben megrobáltam:)
2012. jan. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!