Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tud a tablet és mire...

Mit tud a tablet és mire lehet használni. Kevés ismerettel fogom-e tudni kezelni és mire tudom használni. Én még csak távolról láttam és azért érdeklődöm. Szeretnék egyet venni de nem tudom hogy kevés számítógépes ismerettel szabad e beruháznom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Gőzöd sincs mire lehet használni, nem is tudod milyen, de máris szeretnél egyet...beszarás.


Lényegében a tablet, egy táblaszámítógép, olyasmi mint egy nagyobb darab okostelefon. Léteznek különböző méretben (pl. 7-8-10"-os), illetve operációs rendszerrel (linux alapú vagy windows7) ellátott tabletek is.

Hardveresen is elég változóak, a jobbfajták elvisznek kisebb játékokat is.


Hogy mire használhatod...nagyjából arra amire egy számítógépet, vagy okostelefont.

Olvasás, filmnézés, internet, csevegés, prezentációk is rámehetnek...szerintem eléggé egyénfüggő hogy ki mennyire tudja kihasználni.

Talán azoknak tudnám úgy igazán ajánlani, akik sokat utaznak, meg hosszabb távon, és vonaton, buszon akárhol szükségük van arra hogy elérhetőek legyenek....bár az olyan embereknek is inkább való egy komolyabb okostelefon.


Én azt mondom hogy olvasgass utána neten,és ne messziről nézegesd, hanem próbáld ki, és leginkább azon gondolkozz el, hogy megérie ennyi pénzt kiadni egy ilyen cuccért, és feltétlenül kell e ez neked.

2012. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de ha betudsz menni egy Media Markt üzletbe,ott ingyen kipróbálhatsz jó néhány fajtát, működés közben is
2012. jan. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!